8 czerwca to dzień, w którym nastąpi uroczyste otwarcie Jwave Silesia RFID Hub! Towarzyszą temu wydarzeniu niesamowite emocje, ponieważ przyszłość dzieje się właśnie teraz. Pracownia łączy w sobie doświadczenie i rozwiązania pozwalające na to, by nie tylko mówić o RFID, ale również je wdrażać.
Jednym z zadań jest również budowanie wyszkolonej kadry z zakresu automatycznej identyfikacji . Osoby te będą z powodzeniem wdrażały system RFID niezależnie od gałęzi gospodarki, badając jej specyfikę i dostosowując proponowane rozwiązania. Takie działanie z pewnością stanie się, o ile już nie jest, wyjątkowo skuteczną dźwignią nie tylko dla dużych firm działających w globalnych łańcuchach dostaw, ale również dla niewielkich przedsiębiorców.

Edukacja i rozwój

Zależy nam na wzroście świadomości o technologii automatycznych procesów identyfikacji, gdyż jesteśmy przekonani, że wkrótce stanie się standardem, jakim na ten moment są kody paskowe.
Własne laobratorium daje nam również możliwość wprowadzania modyfikacji we współpracy z instytutami naukowymi. Sprawnie je przetestujemy, aby finalnie zaproponować klientom identyfikację w odwzorowanych warunkach, w których będzie stosowana.

Zbieranie danych to nasz konik. Dziś przystępujemy do wielkiego wyścigu o wygraną – lidera w sektorze RFID.