Technologia bezstykowej identyfikacji zrewolucjonizowała produkcję, logistykę i wiele innych dziedzin gospodarki. Włączenie Polski w globalne łańcuchy dostaw to szansa dla wielu firm. Wprowadzając nowoczesne techniki automatycznej identyfikacji, otwieramy się na nowe możliwości, unikając cyfrowego wykluczenia.

Realizacja projektu Jwave to dla nas powód do dumy, gdyż mamy realny wpływ na rozwój technologii, wzrost innowacyjności polskich przedsiębiorstw, przy jednoczesnym obniżaniu kosztów i przyspieszaniu procesów. To dokładnie te elementy, które w ocenie przedsiębiorstw zajmują kluczowe miejsca. Posiadamy kadrę specjalistów, która dzieląc się doświadczeniem wprowadza nowe ogniwa (nawet małych i średnich przedsiębiorców) do łańcucha dostaw.

Technologia przestała być obszarem do obserwacji, stała się bowiem nieodłącznym elementem codzienności. Posiadanie wiedzy i umiejętność jej wdrożenia są szansą, a wkrótce staną się „być albo nie być” wielu firm. Nie tak dawno kody kreskowe były niecodzienną nowością. Dziś postrzegamy je jako coś zupełnie naturalnego, a za kilka/kilkanaście lat, bez wątpienia będą ustępowały miejsca technologii RFID.

Mając na uwadze obecne realia, stworzyliśmy profesjonalne laboratorium, gdzie wspólnie z naszymi Klientami będziemy mogli testować dedykowane rozwiązania. Tak przygotowana przestrzeń pozwoli na ciągłe udoskonalanie odbioru i przesyłu danych z uwzględnieniem warunków, w jakich system będzie docelowo wykorzystywany.